19-08-2019 |

9. Pokoj noclegowy 2 osobowy z łazienką

Pokój gościnny nr 9 w Pensjonacie Janosik w Zakopanem
Pokój gościnny do wynajęcia - nr 9

Pokój 2-osobowy z dużym podwójnym łóżkiem King Size. Jest to pokój w stylu rustykalnym wyposażony w piękne malowane niebieskie meble. Przestronne malowane łoże będzie inspiracją do fantastycznych snów a noclegi w tym miejscu będa nietuzinkowe.

Widok na pokój nr 9 pensjonatu noclegowego Janosik w Zakopanem
Widok na meble pokoju nr 9.

Pokój ten świetnie nadający się dla nowożeńców i zakochanych par. Klimat stworzony wśród malowanych mebli daje poczucie komfortu a zarazem domowego, sielskiego wnętrza. Dwa fotele z okragłym stolikiem będa niezastapione podczas spędzania wieczorów przy lampce szampana a lodówka będzie miejscem do jego schłodzenia. W pokoju tym znajduje się również czajnik który będzie niezastąpiony do zrobienia pierwszej porannej kawy.

Łazienka pokoju nr 9

Łazienka pokoju nr 9 pokoju noclegowego Janosik w Zakopanem
Łazienka pokoju noclegowego nr 9.

Łazienka wyposażona w prysznic, umywalkę toaletę i ręczniki oraz niezbędną suszarkę do włosów. Noclegi w tym pokoju będa niezapomnianym przeżyciem a sny również kolorowe jak meble w które jest wyposażony. Pokój ten wraz z innymi przygotowanymi atrakcjami jest sprzedawany jako voucher upominkowy dla nowożeńców gdzie spędzą niezapomniane chwile a noce będą wyjątkowe.

Pokój ze śniadaniem

śniadanie serwowane dla gości nocujących w pokoju gościnnym nr 9
śniadanie (za dopłatą) serwowane w pensjonatcie Janosik

Przykład śniadania serwowanego dla gości pensjonatu.